Недостовірна інформація від інформаційно-аналітичного порталу «УкрРудПром»! Вимагаємо спростування!

Недостовірна інформація від інформаційно-аналітичного порталу «УкрРудПром»! Вимагаємо спростування!

08 травня 2024 року на інформаційно-аналітичному порталі «УкрРудПром» було розміщено статтю під назвою «Дарницька ТЕЦ Анатолія Шкрибляка недоплатила 130 млн. гривень податків».

В даному матеріалі ТОВ «Євро-Реконструкція» згадується лише в контексті однієї з двох великих компаній Києва, яка займається виробництвом електричної енергії, у тексті: «Однак у Києві виробництвом електроенергії займаються два великі підприємства: комунальне підприємство “Київтеплоенерго” та ТОВ “Євро-реконструкція” (Дарницька ТЕЦ) Анатолія Шкрібляка».

При цьому, інформаційно-аналітичний портал «УкрРудПром» у заголовку до матеріалу безпідставно звинуватив ТОВ «Євро-Реконструкція» (історична назва Дарницька ТЕЦ) у недоплаті податків у розмірі 130 млн. гривень.

ТОВ «Євро-Реконструкція» спростовує будь-яке відношення до змісту опублікованого матеріалу та вимагає інформаційно-аналітичний портал «УкрРудПром» спростувати безпідставні звинувачення по відношенню до компанії, які портал застосував у заголовку. Оскільки, поширена інформація на інформаційно-аналітичному порталі «УкрРудПром» щодо ТОВ «Євро-Реконструкція» (Дарницька ТЕЦ) є такою, яка принижує ділову репутацію, а також сприймається і розцінюється Товариством як дискредитація ведення господарської діяльності, підрив довіри до діяльності Товариства, зниження престижу серед кола споживачів послуг, тощо. У разі невиконання законних вимог щодо спростування недостовірної інформації, ТОВ «Євро-Реконструкція» змушене буде звернутись до суду та інших компетентних органів.