Недостовірна інформація від КП «Київтеплоенерго». Вимагаємо спростування!

Недостовірна інформація від КП «Київтеплоенерго». Вимагаємо спростування!

22 лютого 2022 року КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» на офіційному веб-сайті  – https://kte.kmda.gov.ua/ розміщено статтю під заголовком «КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИК «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» 2 РОКИ НЕ ОПЛАЧУЄ ПОСЛУГИ З КОРИСТУВАННЯ МІСЬКИМИ МЕРЕЖАМИ. ЗБИТКИ МІСЬКОГО ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПЕРЕВИЩИЛИ 730 МЛН ГРН.».

У подальшому з посиланням на офіційний сайт КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» інформацію поширили засоби масової інформації на своїх інтернет сторінках.

Поширена інформація щодо ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» є недостовірною, та такою, яка принижує ділову репутацію, а також сприймається і розцінюється Товариством як дискредитація ведення господарської діяльності, підрив довіри до діяльності Товариства, зниження престижу серед кола споживачів послуг, тощо.

Вимагаємо КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» терміново спростувати недостовірну інформацію та принести свої вибачення. У разі невиконання законних вимог щодо спростування недостовірної інформації, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» змушене буде звернутись до суду та інших компетентних органів.