Незабаром тарифи на послуги з ЦО та ГВП, що надаються населенню, зони обслуговування ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” буде змінено!

Незабаром тарифи на послуги з ЦО та ГВП, що надаються населенню, зони обслуговування ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” буде змінено!

18 жовтня 2018 року на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг було розглянуто питання «Про встановлення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕП ТОВ «Євро-Реконструкція» та «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню ліцензіату НКРЕП ТОВ «Євро-Реконструкція».

Серед основних факторів, які вплинули на величину тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів: зміна тарифів на виробництво теплової енергії на власних ТЕЦ (тарифи на виробництво теплової енергії на ТЕЦ встановлені постановою НКРЕКП від 28.12.2017 № 1500 з урахуванням змін цін на паливо), зміна рівня прожиткового мінімуму (Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб у місячному розмірі встановлено на рівні: з 1 січня – 1762 грн, з 1 липня –1841 грн, з 1 грудня – 1921 грн).

Так як тарифи на теплову енергію є складовою тарифів на централізоване опалення та централізоване постачання гарячої води  із зміною тарифів на теплову енергію виникла необхідність зміни тарифів на ЦО та ГВП.

Серед основних факторів, які вплинули на величину тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води є:

  1. Зміна вартості теплової енергії у структурі тарифів на послуги з ЦО та ЦПГВ у зв’язку з переглядом тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання для потреб населення.
  2. Зміна рівня прожиткового мінімуму. Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб у місячному розмірі встановлено на рівні: з 1 січня -1762 грн, з 1 липня –1841 грн, з 1 грудня – 1921 грн.
  3. Зростання тарифів на водопостачання. Тариф на водопостачання для потреб послуги з централізованого постачання гарячої води встановлено постановою НКРЕКП від 16.06.2016 № 1141, із змінами від 21.06.2018 № 539.
  4. Решта витрат, зокрема, інші витрати абонентської служби, залишились незмінними.

За результатами засідання Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалила для ТОВ «Євро-Реконструкція» тарифи на теплову енергію, її виробництво, постачання та тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню  на рівні:

  1. з централізованого опалення:

– для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1225,19 грн/Гкал, з ПДВ;

– для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 32,58 грн/м.кв на місяць, з ПДВ;

  1. з централізованого постачання гарячої води:

– за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання – 73,53 грн/куб. м, з ПДВ;

– за відсутності рушникосушильників – 67,93 грн/куб. м, з ПДВ.

Схвалені тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води вступають в дію з дня, наступного за днем опублікування відповідних Постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

У відповідності з днем опублікування Постанов в газеті «Урядовий кур’єр» ТОВ «Євро-Реконструкція» розмістить на офіційному сайті повідомлення про початок дії встановлених тарифів!