Опалювальний сезон 2022/2023 завершено – Євро-Реконструкція

Опалювальний сезон 2022/2023 завершено – Євро-Реконструкція

За розпорядженням Київської військової адміністрації 8 квітня в Києві завершився опалювальний сезон 2022/2023. Згортання централізованої системи опалення тривало впродовж кількох днів.

На сьогодні по зоні теплопостачання ТОВ «Євро-Реконструкція» відключено 100% багатоповерхівок.

Заклади соціальної інфраструктури: лікарні, школи, дитячі садки — відключаються за заявками керівників. Наразі опалювальний сезон вже завершено для 95% шкіл та садочків, 75% медичних закладів Дарницького та Дніпровського районів.

«Один з найскладніших опалювальних сезонів в історії України» – саме так всі іменують цю зиму для українців. Постійна загроза ударів по критичній інфраструктурі, блек-аути, попадання, пошкодження та руйнування, падіння «на нуль», життя на роботі, тривоги, розлука з близькими, допомога ЗСУ – це все стало звичайними днями для працівників ТОВ «Євро-Реконструкція».

Проте, не зважаючи на всі труднощі, нам вдалося забезпечити стале теплопостачання до осель споживачів протягом опалювального сезону 2022/2023 та безперебійно виробляти таку необхідну для країни електричну енергію. Ключову роль в здатності ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» утримати свій енергетичний фронт та впоратися зі складними викликами відіграли наші надзвичайно сміливі та відважні працівники. Щоб забезпечити киян теплом, світлом, гарячою водою та зберегти теплогенеруюче обладнання у працездатному стані, попри очевидну загрозу життю та постійні обстріли, спеціалісти ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» щодня сумлінно заступали на зміну.

За час атак на енергетичну інфраструктуру країни по нашому підприємству було завдано три ракетні удари. В найкоротші терміни ми усували пошкодження та продовжували працювати. Завдяки злагодженій роботі, високому професіоналізму, зібраності, максимальній оперативності та виваженим рішучим крокам в екстрених ситуаціях, фахівцям ТОВ «Євро-Реконструкція» вдавалося за лічені хвилини запустити роботу станції після, здавалося, повного падіння. Це давало можливість втримати енергетичний вузол, забезпечувало роботу життєвонеобхідної інфраструктури та комфортні умови в оселях наших споживачів.

Сьогодні ми дякуємо всім, хто в цей час перебував на щитах управління, в цехах та виробничих дільницях, хто керував енергетичним обладнанням, здійснював переключення. Дякуємо колективу станції за командну та злагоджену роботу за проявлену мужність та стійкість у надскладних умовах! Дякуємо кожному герою енергетичного фронту.

Дякуємо нашим споживачам, за підтримку, допомогу та розуміння! Дякуємо, що ви були з нами цей важкий опалювальний сезон та вірили в нас!

Разом міцно тримаємо енергетичний фронт! З вірою в ЗСУ та Перемогу!