Підготовка до опалювального періоду 2018-2019 на ТОВ «Євро-Реконструкція» вийшла на фінішну пряму!

Підготовка до опалювального періоду 2018-2019 на ТОВ «Євро-Реконструкція» вийшла на фінішну пряму!

В рамках підготовки до роботи в новому опалювальному сезоні 2018-2019 років на ТОВ «Євро-Рекоснтрукція» було передбачено проведення комплексу ремонтних та налагоджувальних робіт на основному та допоміжному обладнанні станції, підготовка будівель та споруд до роботи в умовах осінньо-зимових навантажень!

Серед основних завдань з підготовки ТЕЦ до опалювального періоду було визначено:

  • планові поточні, середні та капітальні ремонти котло- та турбоагрегатів;
  • планові поточні, середні та капітальні ремонти електричного обладнання;
  • систем релейного захисту та автоматики;
  • обладнання, задіяного в прийманні, розвантаженні  подачі вугілля до котлоагрегатів;
  • станційна теплофікаційна установка (водогрійні котли, бойлерні, насосне обладнання та інші.

Станом на 1 жовтня проведено роботу з підготовки виробничого комплексу ТОВ «Євро-Реконструкція». Повністю виконано поточні ремонти водогрійних, енергетичних та парових котлів. Проведено капітальний ремонт парового енергетичного котла типу ТП-15 із  заміною  труб правого бокового екрану від нижніх до верхніх колекторів. Виконано поточний ремонт турбоагрегату, ремонт масляних вимикачів та інше.

Завершуються роботи з капітального ремонту енергетичного котла типу ТП-13 та капітального ремонту турбоагрегату.

Разом з основним обладнанням виконано ремонт допоміжного обладнання котлів та турбін.

Успішно проведено гідравлічні випробування внутрішньостанційних теплових мереж ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», за результатами перевірки усунуто всі виявлені зауваження.

Разом з КП «Київтеплоенерго» було проведено всі етапи гідравлічних випробувань зовнішніх тепломереж в зоні теплопостачання ТОВ «Євро-Реконструкція».

Враховуючи стан виконання запланованих робіт виробничий комплекс ТОВ «Євро-Реконструкція» завершує підготовку до роботи в умовах низьких температур зовнішнього повітря.

Дарницька ТЕЦ – 4 ТОВ «Євро-Реконструкція» працює в режимі комбінованого виробництва теплової та електричної енергії. Підприємство здійснює виробництво та постачання теплової енергії тепловими мережами та надає послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів м. Києва.  Серед них мешканці Дніпровського та Дарницького районів міста Києва, а саме масиви: Харківський, Соцмісто, Лівобережний, ДВРЗ.