Понад 90 % житлових будинків отримали акти готовності до опалювального періоду 2022-2023 років

Понад 90 % житлових будинків отримали акти готовності до опалювального періоду 2022-2023 років

Для своєчасного включення опалення у домівках споживачів та якісного, безперебійного теплопостачання, окрім підготовки енергетичного устаткування теплоелектроцентралі та зовнішніх теплових мереж, ретельної підготовки потребує й внутрішньобудинкова система теплопостачання.

Відповідно, балансоутримувач чи інша організація, що здійснює управління житловим фондом, зобов’язані виконати затверджений перелік заходів із підготовки теплових пунктів, внутрішньобудинкових систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання до експлуатації в опалювальному періоді.

Станом на 28 вересня 2022 року, по зоні теплопостачання ТОВ «Євро-Реконструкція», 93,5% житлових будинків комунальної власності вже отримали акти готовності до опалювального періоду.

В свою чергу, житлові будинки ЖБК та ОСББ підготовлені на 26%, лише 27 будинків із 103 провели необхідні підготовчі заходи і отримали акти готовності.

Майже на 100% готові до включення опалення школи, садочки та лікувальні заклади Дніпровського та Дарницького районів. Завершують підготовку один дитячий садок та одна лікарня у Дарницькому районі.

ТОВ «Євро-Реконструкція» нагадує, що підготовка будівель до опалювального сезону є одним з найважливіших заходів щодо забезпечення стабільної та  надійної роботи системи теплопостачання в осінньо-зимовий період.

Шановні споживачі, ОСББ, ЖБК та управителі житлових будинків, звертаємо увагу на необхідність в найкоротші терміни завершити підготовку ваших будинків до опалювального сезону та отримати акти готовності!

Подбати про тепло у ваших домівках потрібно вже сьогодні!