Понад 96 % житлових будинків отримали акти готовності до опалювального періоду 2023/2024 років

Понад 96 % житлових будинків отримали акти готовності до опалювального періоду 2023/2024 років

Опалювальний сезон 2023/2024 років не за горами. Підготовка станційного енергетичного обладнання ТОВ «Євро-Реконструкція» до нового опалювального сезону на заключному етапі.

Разом з тим, для своєчасного включення опалення у домівках споживачів та якісного, безперебійного теплопостачання, окрім підготовки енергетичного устаткування теплоелектроцентралі та теплових мереж міста, ретельної підготовки потребує й внутрішньобудинкова система теплопостачання.

Відповідно, балансоутримувач чи інша організація, що здійснює управління житловим фондом, зобов’язані виконати затверджений перелік заходів із підготовки теплових пунктів, внутрішньобудинкових систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання до експлуатації в опалювальному періоді.

Станом на 4 жовтня 2023 року, по зоні теплопостачання ТОВ «Євро-Реконструкція», 96,6% житлових будинків комунальної власності вже отримали акти готовності до опалювального періоду.

В свою чергу, житлові будинки ЖБК та ОСББ підготовлені на 39,8%, лише 41 будинок із 103 провели необхідні підготовчі заходи і отримали акти готовності. Також пришвидшити підготовку варто відомчим будинкам, на сьогодні акти готовності отримали 75 із 144 відомчих будинків – 52,1%.

На 100% готові до включення опалення школи та дитячі садочки Дніпровського та Дарницького районів. Також отримали акти готовності усі лікувальні заклади у Дніпровському районі, завершують підготовку 2 лікарні у Дарницькому районі.

ТОВ «Євро-Реконструкція» нагадує, що підготовка будівель до опалювального сезону є одним з найважливіших заходів щодо забезпечення стабільної та  надійної роботи системи теплопостачання в осінньо-зимовий період.

Шановні споживачі, ОСББ, ЖБК та управителі житлових будинків, звертаємо увагу на необхідність в найкоротші терміни завершити підготовку ваших будинків до опалювального сезону та отримати акти готовності!

Подбати про тепло у ваших домівках потрібно вже сьогодні, адже до старту нового опалювального сезону, який пророкують не менш складним за попередній, залишилося зовсім мало часу!