Порядок обслуговування вузлів комерційного обліку та інформація про будинкові вузли комерційного обліку теплової енергії, які потребують проведення періодичної повірки, ремонту або відновлення до початку опалювального періоду 2020-2021 років!

Порядок обслуговування вузлів комерційного обліку та  інформація про будинкові вузли   комерційного обліку теплової енергії, які потребують проведення періодичної повірки, ремонту або відновлення до початку опалювального періоду 2020-2021 років!

Відповідно до вимог Закону України №2119-VIIІ від 22.06.2017р «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який введений в дію з 02.08.2017р., обслуговування вузлів комерційного обліку здійснюється оператором зовнішніх інженерних мереж, яким по зоні надання послуг Виконавця послуг – ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» є Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міськради (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»,  за рахунок сплати внесків за обслуговування вузлів обліку споживачами послуг.

Вузли комерційного обліку належать на праві власності власнику (є спільною сумісною   власністю співвласників) будівлі. Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку (їх складових частин) відшкодовуються споживачами відповідної комунальної послуги, а також власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання у такій будівлі, шляхом сплати Виконавцю комунальної послуги внесків на обслуговування та заміну вузла комерційного обліку. Виконавець комунальної послуги, який не є оператором зовнішніх інженерних мереж, зобов’язаний перераховувати сплачені споживачами внески за обслуговування вузлів комерційного обліку оператору зовнішніх інженерних мереж.

Внески на обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії для житлових будинків по зоні надання послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» встановлені Розпорядженням Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 24.12.2019р. № 2244.

Виконавець послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», починаючи з І кварталу 2020р., здійснює  нарахування споживачам встановлених внесків за обслуговування будинкових вузлів комерційного обліку теплової енергії та перераховує сплачені споживачами внески оператору зовнішніх інженерних мереж  Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міськради (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

Відповідно до вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» вузли комерційного обліку, які перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту. Правилами технічної експлуатації теплових установок і мереж передбачено, що перед кожним опалювальним сезоном, Виконавцем послуг здійснюється перевірка готовності вузла комерційного обліку теплової енергії  до експлуатації, про що складається відповідний Акт. У разі несправності, викрадення вузла комерційного обліку, або не проведення його періодичної метрологічної повірки, Акт готовності вузла комерційного обліку до роботи в опалювальному періоді не видається. Відповідно вузол комерційного обліку теплової енергії знімається Виконавцем послуг з абонентського обліку та визначення обсягів споживання теплової енергії мешканцями житлового будинку здійснюється  відповідно до  вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

————————————————————————————————————————————————————————–

Надаємо інформацію, з переліком будинків, на яких встановлені  вузли   комерційного обліку теплової енергії, які потребують проведення періодичної повірки, ремонту або відновлення до початку опалювального періоду 2020-2021 років.

Перелік житлових будинків, на яких встановлені вузли комерційного обліку теплової енергії, які потребують проведення періодичної повірки до початку опалювального періоду 2020-2021р

Перелік житлових будинків, на яких встановлені вузли комерційного обліку теплової енергії, які потребують проведення ремонту до початку опалювального періоду 2020-2021р.

Перелік житлових будинків, на яких встановлені вузли комерційного обліку теплової енергії, які потребують відновлення до початку опалювального періоду 2020-2021р.