Постачання гарячої води відновлено до усіх будинків споживачів – ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ!

Постачання гарячої води відновлено до усіх будинків споживачів – ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» повідомляє, що гаряче водопостачання відновлено до усіх будинків споживачів, зони надання послуг підприємства.

Разом з тим, оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» продовжується усунення пошкоджень на теплових мережах.

Відтак, відсутність гарячого водопостачання у Вашому будинку може бути пов’язана з проведенням аварійних або ремонтних робіт на теплових мережах та центральних теплових пунктах (ЦТП) оператором мереж.

З переліком адрес відключення послуги з постачання гарячої води та строками її відновлення Ви можете ознайомитися на сайті ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» у розділі “Ремонт теплових мереж: адреси відключення послуги теплопостачання та ГВП”.

Звертаємо увагу, що оновлення на сайті адрес багатоквартирних будинків, які тимчасово відключені від послуги ГВП, відбувається по мірі надходження заявок на відключення, для проведення робіт, від оператора зовнішніх теплових мереж.

Нагадаємо, телефони диспетчерської служби оператора зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»:

  • міські номери: (044) 287-84-04, 287-84-05, 289-21-54;
  • мобільні номер: (067) 654-70-72, (067) 652-33-39.

Телефони центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ Київської міської державної адміністрації:

  • 1557 (зі стаціонарного телефону);
  • (044) 500-15-17 (з мобільного).

Як повідомлялося раніше, з 09 травня 2023 року ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» забезпечило поетапне відновлення надання послуг з постачання гарячої води до будинків споживачів.