Повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання)

Повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання)

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”

повідомляє, що “ 21 ″ лютого 2018 року о 10:00

у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, 2 поверх, зал № 2, відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питань щодо:

  1. Внесення змін до «Інвестиційної програми ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2018 рік».
  2. Встановлення для ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” тарифу на виробництво електричної енергії та тарифу на виробництво теплової енергії.
  3. Встановлення для ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” тарифу на теплову енергію (виробництво, транспортування, постачання) в розрізі груп споживачів.
  4. Встановлення для ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” тарифу на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення.

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання, від фізичних, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються у письмовому вигляді на адресу: 02660 МСП, Київ, вул. Гната Хоткевича, 20 або електронною поштою: [email protected].

Зауваження та пропозиції приймаються з 07.02.2018 по 20.02.2018.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Дата розміщення повідомлення 06.02.2018.