Повідомлення про проведення відкритих слухань!

Повідомлення про проведення відкритих слухань!

У відповідності до постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках від 01.08.17 № 991, Постанови НКРЕКП №1174 від  25.06.2019 року “Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання”; Проєктів постанов НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на послугу з постачання гарячої води» та «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води».

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» повідомляє:

що 03.04.2020 року о 10:00 год.

в он-лайн режимі за SKYPE ресурсом, ID – dnkievtec, відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо:

  1. Встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води для категорії споживачів – «населення» по ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» на 2020 рік. Обґрунтування

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання,  від фізичних, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються протягом 10 календарних днів з моменту публікації на адресу: Товариство з обмеженою відповідальністю  «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ, вул. Гната Хоткевича 20 або електронною поштою: [email protected].

Зауваження та пропозиції приймаються з 24.03.2020 р. по 02.04.2020 р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Заявки для участі у відкритому обговоренні зазначеного питання приймаються до 02.04.2020 р. до 11:00 у електронному вигляді на e-mail: [email protected] за формою:

Посада учасника/організація, яку він представляє ПІБ учасника Skype ID участника Контактний телефон учасника

Дата розміщення повідомлення 23.03.2020 р.

Протокол