Повідомлення  про прийняття на абонентський облік будинкових вузлів комерційного обліку гарячої води та інформація про порядок розподілу загальних обсягів використаної мешканцями будинку гарячої води!

Повідомлення  про прийняття на абонентський облік будинкових вузлів комерційного обліку гарячої води та інформація про порядок розподілу загальних обсягів використаної мешканцями будинку гарячої води!

Шановні споживачі!

ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” інформує, відповідно до вимог статті 10 Закону України  «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та статті 41 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», з 01 червня  2020р. вузли обліку питної води, встановлені перед водопідігрівачами в теплових пунктах житлових будинків, прийняті ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» – виконавцем послуг з централізованого постачання гарячої води, на абонентський облік.

Перелік будинків  та даних будинкових вузлів комерційного обліку гарячої води додається.

————————————————————————————————————————————————————————–

Порядок розподілу загальних обсягів використаної мешканцями будинку гарячої води за розрахунковий період, згідно даних вузлів обліку.

  • У разі оснащення приміщення (квартири) споживача вузлами розподільного обліку гарячої води (лічильниками гарячої води), які прийняті на абонентський облік, обсяг спожитої гарячої води визначається згідно показників даних вузлів розподільного обліку. У разі оснащення усіх приміщень (квартир) будинку вузлами розподільного обліку гарячої води  та виникнення різниці (небалансу) між показниками будинкового вузла комерційного обліку та сумою показань вузлів розподільного обліку у розрахунковому періоді, така різниця (небаланс гарячої води) розподіляється між споживачами будинку пропорційно до обсягів спожитої гарячої води.
  • У разі якщо частина приміщень у будинку оснащена вузлами розподільного обліку гарячої води, а частина – не оснащена, обсяг спожитої гарячої води у приміщеннях, оснащених вузлами розподільного обліку визначається згідно показників відповідних вузлів розподільного обліку. Загальний обсяг спожитої будинком гарячої води, визначений за показниками будинкового вузла комерційного обліку, зменшується на сумарний обсяг гарячої води визначений за даними вузлів розподільного обліку та розподіляється між споживачами, приміщення яких не оснащені вузлами розподільного обліку, пропорційно до кількості осіб в приміщенні,  які користуються послугою (гарячою водою).
  • У разі якщо жодне приміщення у будинку не оснащене вузлами розподільного обліку гарячої води, загальний обсяг спожитої будинком гарячої води, визначений за показниками будинкового вузла комерційного обліку,  розподіляється між споживачами пропорційно до кількості осіб в приміщеннях, які користуються послугою (гарячою водою).

З метою  раціонального використання гарячої води та здійснення розрахунків за фактично використані обсяги гарячої води (згідно даних вузлів розподільного обліку), пропонуємо Вам (у разі відсутності) встановити вузли розподільного обліку гарячої води та забезпечити їх прийняття на абонентський облік виконавцем послуг з централізованого постачання гарячої води в установленому порядку.

Також, наголошуємо про необхідність проведення своєчасної періодичної повірки вузлів розподільного обліку гарячої води для забезпечення прийняття виконавцем послуг з централізованого постачання гарячої води показників вузлів розподільного обліку для проведення розрахунків за надані послуги. 

З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»

Додаток: Перелік будинків та даних будинкових вузлів комерційного обліку гарячої води