Повідомлення про заборгованість на квитанції ТОВ «Євро-Реконструкція»! Можливі причини отримання повідомлення!

Повідомлення про заборгованість на квитанції ТОВ «Євро-Реконструкція»! Можливі причини отримання повідомлення!

Шановні, кияни!

Споживачі ТОВ «Євро-Реконструкція» разом з квитанціями на оплату наданих послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води могли отримати ПОВІДОМЛЕННЯ-ВИМОГУ на сплату заборгованості. Повідомлення  йшло разом з платіжкою, в ньому вказано суму заборгованості станом на 01 січня 2018 року, та строк накопичення заборгованості.

Дані повідомлення могли отримати споживачі у наступних випадках:

  • Якщо споживач протягом певного часу не сплачував за надані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, ігноруючи оплату, то таким чином сформувалася заборгованість, яку необхідно негайно сплатити;
  • Якщо споживач, маючи прилад обліку, не надавав показники до ТОВ «Євро-Реконструкція» і отримавши нарахування згідно норм, не погодився з нарахуваннями, та все одно сплачував суму згідно показників, не надавши запиту до Центру обслуговування споживачів, що знаходиться за адресою Павла Усенка, буд. 3, про проведення коригування некоректних нарахувань, таким чином сформувалася заборгованість, яку необхідно негайно сплатити або ж звернутися до Центру обслуговування споживачів, що знаходиться за адресою Павла Усенка, буд. 3, з питанням проведення коригування некоректних нарахувань ( як це можна зробити дивіться за посиланням: http://tec4.kiev.ua/advert/z-pryvodu-koryguvannya-nekorektnyh-narahuvan.html );
  • Якщо споживач, маючи прилад обліку, не надавав показники до ТОВ «Євро-Реконструкція» і отримавши нарахування згідно норм, звернувся до Центру обслуговування споживачів, що знаходиться за адресою Павла Усенка, буд. 3, з питанням проведення коригування некоректних нарахувань та надав всі необхідні документи. Проте система ще не встигла зробити перерахунок, в такому разі просимо ігнорувати дане повідомлення.
  • Якщо сума місячного платежу за надані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води перевищує 1500 грн, то система могла автоматично виставити заборгованість, в такому разі сума заборгованості буду ідентичною до суми місячного платежу, а строк заборгованості буде складати не більше одного місяця, в такому разі просимо ігнорувати дане повідомлення.

У разі відсутності можливості погасити заборгованість одразу та в повному обсязі. Ви можете укласти з ТОВ «Євро-Реконструкція» договір реструктуризації (розстрочення) боргу та сплачувати поступово, за індивідуальним для Вас графіком.

Якщо на час отримання даного повідомлення Ви вже уклали з ТОВ «Євро-Реконструкція» договір  реструктуризації чи повністю сплатили існуючу заборгованість, то просимо не зважати на отримане повідомлення!

З повагою до Вас, адміністрація ТОВ «Євро-Реконструкція»!