Відповідальність українського енергетичного бізнесу допомогла країні пережити найважчу зиму

Відповідальність українського енергетичного бізнесу допомогла країні пережити найважчу зиму

ТОВ «Євро-Реконструкція» підприємство енергетичної галузі країни, здійснюючи виробництво теплової та електричної енергії станція являється основним джерелом електроенергії столичного регіону та єдиним джерелом опалення і гарячої води для близько 300 тисяч споживачів, мешканців Дніпровського та Дарницького районів міста Києва.

Основним паливом для роботи станції є вугілля, тому робота підприємства напряму залежить від виробників вугільної продукції та її постачальників.

У травні 2022 року на державному рівні було прийнято рішення про переведення усіх теплоелектроцентралей на роботу на вугіллі газової групи – марка Г. Зокрема під реконструкцію підпадали ТОВ «Євро-Реконструкція» (Дарницька ТЕЦ), ТОВ «Сумитеплоенерго» (Сумська ТЕЦ).

Після переведення всіх котлоагрегатів станції на спалювання вугілля газової групи ТОВ «Євро-Реконструкція» вийшло на ринок вугілля з потребою у вугіллі марки Г і опинилось в складній ситуації, коли об’єми вугілля марки Г вже були заздалегідь розподілені. Ситуація, що склалася з паливом несла пряму загрозу для подальшої роботи підприємства, а отже ризик відсутності опалення у його споживачів.

Ключову роль у вирішенні проблеми відіграло керівництво вугільної компанії “Краснолиманське” з однойменною шахтою, яке з порозумінням поставилося до обставин Товариства та гарантувало постачання вугілля газової групи одразу після підписання договорів, необхідної якості та у значних об’ємах.

Починаючи з листопада 2022 року і протягом проходження одного з найскладніших в історії України опалювальних сезонів 2022-2023 років компанія відвантажувала вугільну продукцію газової групи на ТЕЦ в необхідних об’ємах, що були заздалегідь затверджені в специфікаціях та заявках, та мали досить великий обсяг.

Незважаючи на складнощі логістики графіки відвантаження вугілля були завжди дотримані, склади поступово наповнювалися, що дозволяло підприємству працювати безперебійно – не спрацьовуючи «в нуль» вугільний склад.

Варто заначити, що компанія не зупинила відвантаження вугільної продукції навіть за умови несвоєчасності виконання фінансових зобов’язань Товариством, спричинених загальними кризовими явищами в енергетиці країни.

Саме завдяки своєчасним поставкам вугілля, виваженим рішенням керівництва ТОВ “Краснолиманське” та самовідданій роботі шахтарів, ТОВ «Євро-Реконструкція» змогло пройти опалювальний сезон надійно та безперебійно, забезпечивши теплом та гарячою водою оселі киян Лівобережжя.

На сьогодні ТОВ “Краснолиманське” залишається надійним партнером. Після завершення опалювального сезону компанія продовжує відвантаження вугілля газової групи на склади ТЕЦ згідно графіків та необхідних для роботи підприємства об’ємів. Завдяки чому ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» продовжує сьогодні  працювати, забезпечуючи гарячою водою споживачів. Також це дозволяє накопичувати в достатній кількості вугілля на складах ТЕЦ, що гарантує проходження наступного опалювального сезону 2023-2024 років, який може видатися не менш складним ніж минулий.