Про результати проведення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» щодо дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії!

Про результати проведення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» щодо дотримання  Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії!

На підставі постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП)  від 15 квітня 2020 року № 801 «Про проведення позапланової виїзної перевірки  ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», НКРЕКП була проведена в період з 18.05.2020р. по 29.05.2020р. перевірка дотримання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.       

В рамках заходів позапланової виїзної перевірки, НКРЕКП перевірено:

  • дотримання встановлених НКРЕКП тарифів на постачання теплової енергії;
  • дотримання порядку укладання договорів про постачання теплової енергії;
  • дотримання вимог нормативно-правових актів при здійсненні нарахувань плати за спожиту теплову енергію;
  • дотримання температурного графіка теплової мережі за опалювальний період 2019/2020 років;
  • дотримання вимог нормативно-правових актів при оформленні рахунків на оплату за поставлену теплову енергію;
  • дотримання вимог нормативно-правових та умов укладених договорів при проведенні перерахунків розміру плати за теплову енергію у разі постачання не в повному обсязі, зниження якості, зокрема відхилення кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання;
  • дотримання порядку зняття показань засобів вимірювальної техніки вузла (вузлів) комерційного обліку теплової енергії;
  • дотримання вимог нормативно-правових актів при проведенні розрахунків обсягів теплової енергії, використаної для надання послуг з  централізованого опалення.

За результатами перевірки НКРЕКП не зафіксовано порушень  ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» Ліцензійних умов щодо господарської діяльності з постачання теплової енергії. При цьому НКРЕКП надано застереження щодо дотримання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУЦКЦІЯ» граничних термінів надання відповідей на звернення громадян. Слід зазначити, що причиною перевищення граничних термінів надання відповідей на звернення громадян, в період введення державних карантинних заходів, стало переведення працівників ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» на дистанційний режим роботи з метою запобігання поширення короновірусної інфекції.