Про те, як українські енергетики справляються з викликами сучасності розповіли в День енергетика у студії ТРК “Київ” (відео)

Про те, як українські енергетики справляються з викликами сучасності розповіли в День енергетика у студії ТРК “Київ” (відео)

ТОВ «Євро-Реконструкція» історична назва Дарницька ТЕЦ – 4 здійснює виробництво теплової та електричної енергії та являється єдиним джерелом опалення і гарячої води для близько 300 тисяч споживачів, мешканців Дніпровського та Дарницького районів міста Києва. Зокрема, населення, бюджетні установи, серед яких більше 120-ти шкіл та садочків,  лікувальні заклади, також релігійні організації та інші споживачі м.Києва.

Дарницька ТЕЦ – є найстаршою з нині діючих теплоелектростанцій міста Києва, побудована в 50-х роках минулого століття, станція продовжує займати чільне місце в енергетичному комплексі столиці. Установча електрична потужність станції становить 160 МВт, теплова 1228 ГКалл на годину.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» являється ліцензіатом НКРЕКП та надає послуги споживачам, ввіреної зони обслуговування, за одним з найнижчих тарифів по Україні.

Для забезпечення комфортних умов життя для киян на підприємстві пліч-о-пліч трудяться більше 700 працівників. 

Сьогодні, в умовах сучасних вимог до екології на Дарницькій ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» триває екологічна реконструкція, що передбачає встановлення сучасних високоефективних електрофільтрів, сірко та азотоочистки.

Вже збудовано та введено в експлуатацію сучасний електрофільтр на котлі №6. Робота електрофільтру дала змогу зменшити викиди твердих частинок на даному котлоагрегаті у 80 разів та досягти концентрацію по викидам пилу на рівні 15-20 мг/м3, що відповідає європейським вимогам. Також завершено будівництво наступного електрофільтру на котлі №7. 

Більше про роботу ТОВ “Євро-Реконструкція, екологічну модернізацію та про те, як українські енергетики справляються з викликами сучасності розповіли в Деталях у студії ТРК “Київ”