Прийом звернень громадян на період введення воєнного стану в Україні!

Шановні споживачі!

Повідомляємо Вас, що на період введення воєнного стану в Україні ТОВ «Євро-Реконструкція» вимушене обмежити прийом громадян в Центрі обслуговування споживачів та Департаменті енергозбуту.

Звернення до виконавця послуг громадяни можуть направити на електронну пошту ТОВ «Євро-Реконструкція»: [email protected]  або поштовим відправленням на адресу підприємства.

Передачу показань вузлів розподільного обліку (квартирних лічильників тепла та гарячої води) споживачі можуть здійснити дистанційно, скориставшись:

  • особистим кабінетом Споживача «Мій дім. Особистий кабінет», реєстрація в якому здійснюється за посиланням: https://md.tec4.kiev.ua/login;
  • мобільним додатком ТelegramBot, набравши в мобільному додатку Тelegram текст: ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ.

Юридичним споживачам та бюджетним  організаціям  звіти  про обсяги  використаної теплової енергії необхідно подавати дистанційно, на електронну пошту: [email protected].

У разі неможливості передачі показань (звітів про обсяги споживання), нарахування будуть проводитись за середнім споживанням попередніх періодів з подальшим перерахунком, після отримання фактичних даних.

 

Адміністрація  ТОВ «Євро-Реконструкція»