Сплачуйте за комунальні послуги онлайн – це швидко, зручно та доступно

Дякуємо нашим споживачам за оплату комунальних послуг! Наразі це вкрай важливо для нас, адже триває підготовка до одного з найскладніших опалювальних сезонів 2022-2023 років. Сьогодні сплачуючи за послуги, кожен наш клієнт робить особистий вклад у стабільне та безперебійне теплопостачання до будинків цією зимою, підтримує економіку та інфраструктуру країни.

Дякуємо Вам за вашу відповідальність та звертаємо увагу на можливість здійснення оплати дистанційно, через зручні та доступні онлайнсервіси:

  • особистий кабінет на сайті ТОВ «Євро-Реконструкція» за посиланням: https://md.tec4.kiev.ua/login або за допомогою QR-коду на рахунку-повідомленні (!перевага оплати через «Особистий кабінет» – всі необхідні дані для оплати заповнюються автоматично);
  • платіжні сервіси:

рortmone                                еasypay

  • зручні інтернет-банкінги:

Приват24                                     Payhub                

                          Мy Alfa-bank                        Oschadbank

  • розрахунковий центр ГЕРЦ.

Онлайн-платежі можна здійснити на сайтах банківських установ, через мобільні додатки банків та за допомогою інших зручних для вас онлайн платіжних систем.

Також сплатити рахунки за комунальні послуги можна у поштових та банківських відділеннях.

У розділі «Оплата послуг» ми зібрали для Вас доступні способи онлайн оплати: https://tec4.kiev.ua/dlya-naselennya/billing

Нагадаємо, що скориставшись сервісом «Особистий кабінет», окрім можливості здійснення оплати, Ви також можете передавати показники лічильників, переглядати інформацію по нарахуванням та оплатам за отримані послуги в зручний для Вас час.