Сплачуйте за комунальні послуги вчасно! Вже з наступного року на боржників чекає пеня!

Сплачуйте за комунальні послуги вчасно! Вже з наступного року на боржників чекає пеня!

Борг споживачів за використані послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання  перед ТОВ «Євро-Реконструкція» на 1 лютого 2018 р. становить  403, 6 млн грн.

Основним боржником лишається «тепло для дому». Так, борг населення за використані послуги центрального опалення та гарячого водопостачання перед ТОВ «Євро-Реконструкція» на 1 лютого 2018 р. сягнув 294 млн грн.

У разі відсутності можливості погасити заборгованість одразу та в повному обсязі. Ви можете укласти з ТОВ «Євро-Реконструкція» договір реструктуризації (розстрочення) боргу та сплачувати поступово, за індивідуальним для Вас графіком.

Нагадуємо, що вже з наступного року боржникам, які прострочили платежі за житлово-комунальні послуги, будуть нараховувати пеню в розмірі 0,01% за кожен день затримки з оплатою.

Така норма в Україні передбачена новим законом «Про житлово-комунальні послуги». Пеня передбачена від 1 січня 2019 року в розмірі 0,01 (однієї сотої) відсотка за кожен день прострочення після дати, коли вичерпаний термін оплати. Нововведення стосуватимуться ситуації, коли оплата за послуги ЖКХ внесена невчасно до 20 числа місяця чи до іншої дати.

Це означає, що 100 днів прострочки — це 1% від суми заборгованості, тобто в рік максимальна сума пені становить 3,65%.

Законом передбачено, що в разі заборгованості держави за субсидіями та пільгами пеня не нараховується. Крім того, не нараховується пеня, якщо в людини є заборгованість з оплати праці, яка підтверджена документально.

Вчасно сплачені кошти за використані послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання – це запорука безперебійного та якісного постачання послуг!