Сплачуйте за отримані послуги дистанційно, користуйтеся онлайн сервісом на сайті ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”!

Сплачуйте за отримані послуги дистанційно, користуйтеся онлайн сервісом на сайті ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”!

Шановні споживачі!

В зв’язку з введенням державних заходів по запобіганню поширення на території України коронавірусу COVID-19, закликаємо Вас дистанційно проводити оплату за отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води без черги в будь-який зручний для Вас час доби.

Скористатись можливістю проведення дистанційної оплати за отримані послуги споживачі можуть на офіційному сайті  ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (в розділі «Для населення» підрозділ «Оплата послуг») за посиланням: http://tec4.kiev.ua/dlya-naselennya/billing

Для цього Вам необхідно обрати з переліку запропонованих зручний для себе банк (клієнтом якого є споживач), ввести номер особового рахунку, обрати вид  платежу (централізоване опалення / постачання гарячої води), ввести персоніфіковані  дані особистої банківської карти споживача та провести оплату.

Також дистанційну оплату за отримані послуги споживачі можуть провести в особистому кабінеті споживача.

Для цього Вам необхідно зареєструватись в особистому кабінеті на офіційному сайті ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (розділ «Для населення», підрозділ «Особистий кабінет»: https://cabinet.tec4.kiev.ua/wb4tecls/login/auth) або кнопка «КАБІНЕТ» на головній сторінці сайту, та сплатити за послуги. Перевагою оплати за отримані послуги через «Особистий кабінет» є те, що всі необхідні дані для оплати заповнюються автоматично.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує, що скориставшись сервісом «Особистий кабінет» Ви також можете передавати показники індивідуальних приладів обліку, переглядати інформацію по нарахуванням послуг та фактичним оплатам послуг в зручний для Вас час.

Бажаємо Вам здоров’я та закликаємо свідомо ставитися до свого здоров’я та безпеки! Не покидайте Ваші домівки без крайної необхідності!

 

З повагою,  адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»