Сплачуйте за спожиті послуги своєчасно та у повному обсязі!

Шановні споживачі!

ТОВ «Євро-Реконструкція» нагадує про необхідність своєчасної оплати вартості наданих послуг з теплопостачання та гарячого водопостачання. На сьогодні перед підприємством накопичена значна сума заборгованості від споживачів.

Інформацію про наявну заборгованість, нарахування, перерахунки, та оплати Ви можете переглянути в Особистому кабінеті Споживача «Мій дім. Особистий кабінет», реєстрація в якому здійснюється за посиланням: https://md.tec4.kiev.ua/login.

Звертаємо увагу на можливість здійснити оплату послуг та наявної заборгованості дистанційно у Особистому кабінеті споживача та за допомогою платіжних сервісів та інтернет-банкінгів.

Більше про способи оплати послуг на  офіційного веб-сайту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за посиланням: https://tec4.kiev.ua/dlya-naselennya/billing.

Також нагадуємо, що разом із вартістю отриманих послуг споживачі можуть перераховувати запропоновані суми авансових коштів – рекомендований платіж. Всі надходження, які отримує підприємство у вигляді рекомендованих авансових платежів від споживачів зараховуються на їх особові рахунки, як передоплата за майбутні послуги. Рекомендований авансовий платіж є добровільним.

В свою чергу, ТОВ «Євро-Реконструкція» вдячне всім споживачам, які вчасно розраховуються за надані послуги та не допускають утворення заборгованості!

Кожна Ваша вчасна й повна оплата за надані послуги, а також рекомендованих добровільних платежів – це Ваш персональний внесок до надійного та безперебійного проходження опалювального сезону!