Сплачуйте за спожиті послуги своєчасно та у повному обсязі – не накопичуйте заборгованість!

Сплачуйте за спожиті послуги своєчасно та у повному обсязі – не накопичуйте заборгованість!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує про необхідність своєчасної оплати за спожиті послуги. На сьогодні перед підприємством накопичена значна сума заборгованості від споживачів.

Наше підприємство бере на себе зобов’язання вчасно розпочати подачу теплоносія до домівок споживачів, ввіреної зони обслуговування Дніпровського та Дарницького районів, споживачі ж мають своєчасно та у повній мірі розрахуватися за послуги та погасити існуючі борги.

Також нагадуємо, що разом із вартістю отриманих послуг споживачі можуть перераховувати запропоновані суми авансових коштів – рекомендований платіж. Всі надходження, які отримує підприємство у вигляді рекомендованих авансових платежів від споживачів зараховуються на їх особові рахунки, як передоплата за майбутні послуги. Рекомендований авансовий платіж є добровільним.

ТОВ «Євро-Реконструкція» вдячне всім споживачам, які вчасно розраховуються за надані послуги та не допускають утворення заборгованості!

Кожна Ваша вчасна й повна оплата за надані послуги, а також рекомендованих добровільних платежів – це Ваш персональний внесок у вчасний старт нового опалювального сезону та його безперебійного проходження!