Сплачуйте за спожиті послуги своєчасно та у повному обсязі!

Сплачуйте за спожиті послуги своєчасно та у повному обсязі!

До початку нового опалювального сезону залишилось близько двох місяців. Розпочався відповідальний етап, як для самого підприємства, так і для споживачів, – завершення підготовки до старту опалювального сезону 2021-2022 років.

ТОВ «Євро-Реконструкція» бере на себе зобов’язання належним чином завершити ремонтну кампанію та вчасно подати тепло, споживачі ж мають своєчасно та у повній мірі сплачувати за послуги та погасити існуючі борги.

Також нагадуємо, що у серпні цього року споживачі ТОВ «Євро-Реконструкція» вперше отримали платіжки, з рекомендованим платежем. Разом із вартістю отриманих послуг споживачі можуть перераховувати запропоновані суми авансових коштів. Таким чином знімаючи навантаження з сімейного бюджету взимку. Адже всі надходження, які отримує підприємство у вигляді рекомендованих авансових платежів зараховуються на їх особові рахунки, як передоплата за майбутні послуги.

Нагадаємо, рекомендований авансовий платіж є добровільним.

ТОВ «Євро-Реконструкція» вдячне всім споживачам, які вчасно розраховуються за надані послуги та не допускають утворення заборгованості!

Кожна Ваша вчасна й повна оплата за надані послуги, а також рекомендованих добровільних платежів – це гарантія безперебійного постачання гарячої води сьогодні та Ваш внесок у якісну підготовку та вчасний старт нового опалювального сезону.