Сплатіть борг для стабільного проходження опалювального сезону!

Сплатіть борг для стабільного проходження опалювального сезону!

Шановні споживачі!

На ТОВ «Євро-Реконструкція» вдячні всім споживачам, які вчасно розраховуються за надані послуги, адже кошти, отримані підприємством від сплати за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання спрямовуються на виконання ремонтних робіт та придбання палива.

Також нагадуємо боржникам про необхідність своєчасно та в повному обсязі сплачувати за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Станом на 1 вересня 2019 року загальний борг споживачів за отримані послуги, перед ТОВ «Євро-Реконструкція» склав 235 млн гривень. Найбільш критична ситуація з розрахунками у населення, заборгованісь населення становить– 212 млн гривень.

ТОВ «Євро-Реконструкція» як виконавцем послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води в міжопалювальний період забезпечило виконання всіх необхідних заходів для своєчасного старту опалювального сезону. Проте накопичення боргу споживачів стає причиною заборгованості підприємства за енергоносії, що використовуються для виробництва послуг, за таких обставин підприємство не зможе гарантувати населенню надійних послуг з теплопостачання та ГВП.

ТОВ «Євро-Реконструкція» наполягає на терміновій оплаті існуючої заборгованості перед ТЕЦ за для забезпечення можливості подальшого постачання гарячої води та своєчасного початку опалювального сезону 2018-2019 рр.

З повагою, ТОВ «Євро-Реконструкція»!