У зв’язку з публікаціями в медіа та соціальних мережах щодо пошкодження тепломережі на Харківському шосе ТОВ «Євро-Реконструкція» повідомляє:
02 жовтня 2025 року сталася аварійна ситуація на золошлакопроводі підприємства з витіканням води, а не на тепломережі, як було зазначено в окремих інформаційних ресурсах.
ТОВ «Євро-Реконструкція» не є власником чи балансоутримувачем теплових мереж міста Києва.
Ремонтна бригада ТОВ «Євро-Реконструкція» оперативно локалізувала витік води та розпочала ремонтні роботи. Про хід робіт було повідомлено на офіційному сайті підприємства та в телеграм-каналі. Звертаємо увагу, що аварійна ситуація не вплинула на забезпечення споживачів гарячою водою.
Додатково зазначаємо, що звернень від громадян щодо пошкодження транспортних засобів чи іншого майна до ТОВ «Євро-Реконструкція» не надходило.
Просимо засоби масової інформації коректно висвітлювати ситуацію з урахуванням наведених уточнень.
