ТОВ «Євро-Реконструкція» готове відновити подачу теплоносія для надання послуги з гарячого водопостачання

ТОВ «Євро-Реконструкція» готове відновити подачу теплоносія для надання послуги з гарячого водопостачання

ТОВ «Євро-Реконструкція» повідомляє про те, що з 19 липня по 2 серпня 2021 року підприємством разом з оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» проводилися гідравлічні випробування теплових мереж на щільність та міцність.

ТОВ «Євро-Реконструкція» успішно проведено гідравлічні випробування внутрішньостанційних теплових мереж. Фахівцями усунуто виявлені недоліки, за необхідності проведено ремонтні роботи та заміну.

Таким чином, підприємство завершило роботи та готове відновити гаряче водопостачання до будинків споживачів!

Гідравлічні випробування зовнішніх теплових мереж, що виконуються КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», ще не завершені. Затримка виникла у зв’язку із великою кількістю пошкоджень на магістральних трубопроводах, що виникли під час проведення гідравлічних випробувань, усунення яких вимагає тривалого часу.

Заповнення мереж теплоносієм та відновлення гарячого водопостачання до споживачів буде можливе після завершення гідравлічних випробувань оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

Нагадаємо, що при виявленні пошкоджень теплових мереж (появи води на поверхні землі, виникнення провалів або зсувів ґрунту, тощо) просимо негайно повідомляти  чергового диспетчера КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» за телефонами: 

  • міські номери: (044) 287-84-04, 287-84-05, 289-21-54
  • мобільний номер:(067) 654-70-72

Телефони центральної диспетчерської служби из питань ЖКГ Київської міської державної адміністрації:

  • 1557 (зі стаціонарного телефону);
  • (044) 500-15-17 (з мобільного телефону)

Просимо із розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань. Дані заходи сприятимуть забезпеченню надійного та безперебійного теплопостачання протягом опалювального сезону 2021 – 2022 років.