ТОВ «Євро-Реконструкція» інформує: заборгованість за надані послуги може завадити споживачам отримати субсидію!

ТОВ «Євро-Реконструкція» інформує: заборгованість за надані послуги може завадити споживачам отримати субсидію!

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до пункту 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №848 від 21.10.1995, споживачам, які мають прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн), субсидія на наступний термін не призначається, про що структурні підрозділи соціального захисту населення інформують споживача.

Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк споживач документально підтвердив сплату заборгованості або укладання договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому споживач документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Для недопущення відміни державної допомоги у вигляді субсидії необхідно терміново погасити заборгованість. В іншому випадку необхідно звернутися для укладання договору на поступове погашення заборгованості до Центру обслуговування клієнтів ТОВ «Євро-Реконструкція», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Павла Усенка, буд. 3.