ТОВ “Євро-Реконструкція” інформує!

ТОВ “Євро-Реконструкція” інформує!

Шановні споживачі!

ТОВ «Євро-Реконструкція» інформує!

В рамках підготовки до нового опалювального сезони, для забезпечення безперебійного теплопостачання взимку, ТОВ «Євро-Реконструкція» в міжопалювальний період проводить гідравлічні випробування, під час яких перевіряє внутрішні мережі та обладнання ТЕЦ! Після завершення випробувань станційного обладнання теплоносій починають подавати до зовнішніх мереж! 

Паралельно КП «Київтеплоенерго» проводить гідравлічні випробування на зовнішніх мережах, котрі забезпечують транспортування теплоносія від ТЕЦ до ваших осель. За наявності поривів мережі комунальне підприємство щодобово проводить роботи по їх ліквідації.

Графік усунення пошкоджень КП надає окремими заявками, інформація згідно яких одразу оприлюднюється на сайті ТОВ «Євро-Реконструкція» у розділі «Ремонт теплових мереж: адреси відключення ГВП» ( http://tec4.kiev.ua/remont ).

Якщо у вашому домі гаряче водопостачання відсутнє, а адреси будинку немає в переліку “Адреси відключення ГВП” на сайті ТОВ “Євро-Реконструкція”, прохання звертатися до Диспетчерської служби Дніпровського та Дарницького району або Центральної диспетчерської КП «Київжитлоспецексплуатація» (всі аварії в будинку та квартирі).

   – Центральна диспетчерська КП «Київжитлоспецексплуатація»(всі аварії в будинку та квартирі) – тел. 1557, (044) 486-17-93.

   – Централізована диспетчерська служба Дарницького р-нутел. (044) 290-98-20.

   – Централізована диспетчерська служба Дніпровського р-ну – тел. (044) 290-99-77.

Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, якісне проведення робіт в міжопалювальний період слугує надійному постачанню тепла до осель взимку!