ТОВ «Євро-Реконструкція» і надалі надаватиме послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для своїх споживачів!

ТОВ «Євро-Реконструкція» і надалі надаватиме послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для своїх споживачів!

Шановні споживачі!

ТОВ «Євро-Реконструкція» інформує своїх споживачів Дарницького та Дніпровського районів!

У квітні 2018 року сплив термін дії договору між Київською міською державною адміністрацією та ПАТ «Київенерго» на використання ТЕЦ, теплових мереж та інших комунальних енергетичних об’єктів.

Надалі надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання для споживачів ПАТ «Київенерго» буде забезпечувати новий виконавець послуг комунальне підприємство «Київтеплоенерго.

Зміни в наданні послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання ніяким чином не впливають на споживачів, зони постачання ТОВ «Євро-Реконструкція».

Тому звертаємо Вашу увагу, будь-які інформативні повідомлення, отримані вами, про уточнення інформації, укладання нових договорів і таке інше, у зв’язку зі зміною виконавця послуг на КП «Київтеплоенерго», просимо ігнорувати. Вони стосуються лише споживачів, які отримували послуги від ПАТ «Київенерго».

В свою чергу, ТОВ «Євро-Реконструкція» і надалі надаватиме послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для своїх споживачів Дарницького та Дніпровського районів!