ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” нагадує про необхідність вчасно проводити повірку власних засобів обліку!

ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” нагадує про необхідність вчасно проводити повірку власних засобів обліку!

                  Шановні споживачі!

        ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» – Виконавець послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води повідомляє Вас, що відповідно до вимог Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», засоби обліку гарячої води та теплової енергії, встановлені в квартирах споживачів, підлягають проведенню періодичної повірки за рахунок їх власників. У разі не проведення повірки засобу обліку споживачем в установлений термін, відповідний засіб обліку виводиться із експлуатації, при цьому нарахування плати  за послугу з моменту зняття засобу обліку з експлуатації проводиться згідно затверджених норм споживання відповідної послуги.

      Враховуючи вищевикладене, просимо Вас забезпечити своєчасне проведення періодичної повірки власних засобів обліку гарячої води та теплової енергії та надання відповідної документації  про проведення повірки до Виконавця послуг.

     Попереджаємо Вас, що у разі порушення споживачем термінів проведення періодичної повірки власних засобів обліку гарячої води та теплової енергії, відповідні засоби обліку будуть виведені із експлуатації Виконавцем послуг в установленому порядку. Нарахування плати за послугу із моменту зняття засобу обліку з експлуатації буде проводитись Виконавцем послуг згідно затверджених норм споживання відповідної послуги.

      З питань проведення періодичної повірки та прийняття в експлуатацію засобів обліку гарячої води та теплової енергії просимо звертатись до Центру обслуговування споживачів ТОВ «ЄВРО- РЕКОНСТРУКЦІЯ» за адресою: м. Київ,  вул. Павла Усенка,  буд. 3

   

                          З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»