ТОВ “Євро-Реконструкція” повідомляє про завершальний етап гідравлічних випробувань!

ТОВ “Євро-Реконструкція” повідомляє про завершальний етап гідравлічних випробувань!

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Повідомляємо Вас, що ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» спільно з КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» починаючи з 04 по 18 червня 2018 року проводять гідравлічні випробування теплових мереж на щільність.

У ході проведення випробувань були виявлені численні пориви. Відповідальною за теплові магістральні мережі організацією КП “Київтеплоенерго” щоденно проводяться роботи з ліквідації виявлених поривів, на сьогодні роботи виконані на 50 відсотків.

ТОВ «Євро-Реконструкція» було виконано всі необхідні роботи і підприємство розпочинає відновлення гарячого водопостачання для споживачів Дніпровського та Дарницького району, зони постачання ТОВ «Євро-Реконструкція». Вже завтра 19.06 наші споживачі в своїх домівках матимуть гарячу воду.

Відновлення подачі гарячої води, на ділянках виявлення поривів під час гідравлічних випробувань, буде здійснено після ліквідації пошкоджень. Нині зі сторони КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» продовжуються роботи з їх усунення.

Проханням з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань, які традиційно проходять щороку у літній період, аби убезпечити містян від небажаних поривів на теплотрасах та відсутності гарячої води й тепла взимку.

Адміністрація ТОВ “Євро-Реконструкція” приносить вибачення за тимчасові незручності!