ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» повідомляє щодо обслуговування (ремонту, повірки) та заміни вузлів комерційного обліку (будинкових лічильників тепла)!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» повідомляє щодо обслуговування (ремонту, повірки) та заміни вузлів комерційного обліку  (будинкових лічильників тепла)!

Шановні споживачі!

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» є виконавцем комунальних послуг з централізованого опалення та централізованого постачання  гарячої води в Дніпровському та Дарницькому районах м. Києва.

Оператором зовнішніх інженерних мереж централізованого опалення та централізованого постачання  гарячої води в Дніпровському та Дарницькому районах м. Києва є Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (КМДА) «Київтеплоенерго».

Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 1 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі – Закон) вузол комерційного обліку – вузол обліку, що забезпечує загальний облік споживання відповідної комунальної послуги в будівлі, її частині (під’їзді).

Згідно з частиною 4 статті 3 Закону вузли комерційного обліку належать на праві власності власнику (є спільною сумісною власністю співвласників) будівлі,  а частиною 5 статті 3 Закону відповідальність за збереження і цілісність вузлів комерційного обліку покладається на власника (співвласників) будівлі (її частини), в якій вони встановлені, або за договором на визначену власником (співвласниками) іншу особу.

Відповідно до частини 1 статті Закону обслуговування та заміна вузлів комерційного обліку здійснюються оператором зовнішніх інженерних мереж відповідно до цього Закону з урахуванням вимог Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”. Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку (їх складових частин) відшкодовуються споживачами відповідної комунальної послуги.

Також зазначаємо, що на виконання частини 7 Прикінцевих та перехідних положень Закону Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг виключила зі структури тарифів витрати на встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного та розподільного обліку теплової енергії та води.

З огляду на викладене, пропонуємо мешканцям Дніпровського та Дарницького районів м. Києва щодо обслуговування (ремонту, повірки) та заміни вузлів комерційного обліку  (будинкових лічильників тепла) звертатися до оператора зовнішніх інженерних мереж централізованого опалення та централізованого постачання  гарячої води – Комунального підприємства виконавчого органу Київради (КМДА) «Київтеплоенерго».