ТОВ “Євро-Реконструкція” повідомляє споживачів про підготовку до завершення опалювального сезону!

ТОВ “Євро-Реконструкція” повідомляє споживачів про підготовку до завершення опалювального сезону!

Згідно з чинним законодавством, рішення про початок та завершення опалювального сезону приймають місцеві органи влади, враховуючи температурні показники.

Міський голова Києва Віталій Кличко доручив розпочати підготовку до завершення опалювального сезону в столиці, який планують закінчити 6 квітня. Підписане відповідне розпорядження КМДА.

«За прогнозом погоди, що надійшов від Українського гідрометцентру з 4-го квітня і в найближчі дні середньодобова температура повітря буде значно вищою, ніж +8 градусів. Тепла погода збережеться і надалі. У зв’язку з цим місто надає доручення теплопостачальним компаніям – ПАТ «Київенерго», ТОВ «Євро-Реконструкції» та іншим – приступити до згортання систем теплозабезпечення», – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, з повідомлення прес-служби КМДА.

Від сьогодні ТОВ “Євро-Реконструкція” розпочато підготовку до завершення опалювального сезону. Завершити відключення будинків від послуги централізованого опалення, зони теплопостачання ТОВ “Євро-Реконструкція”, планується 6 квітня.

Тепер весняне сонечко зігріватиме домівки киян!

Теплої та сонячної Вам весни!