ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» прийняло участь  у розширеному засіданні колегії КМДА!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» прийняло участь  у розширеному засіданні колегії КМДА!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», в особі генерального директора В’ячеслава Селіванова, 13 лютого прийняло участь  у розширеному засіданні колегії КМДА, яке очолив мер міста Києва Віталій Кличко.

Одним з ключових питань засідання стало питання стану проходження опалювального сезону 2018-2019. Увагу було зосереджено на організаційно-технічних заходах, спрямованих на безперебійне та якісне теплопостачання в зимовий період, на збитковість роботи підприємств з теплопостачання та значну заборгованість споживачів.

Щодо ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», то у період підготовки до опалювального сезону 2018-2019, на підприємстві було виконано аналіз технічного стану устаткування, котлоагрегатів і теплових пунктів, станційних теплових мереж, визначено необхідні обсяги робіт та технічного обслуговування, поточного і капітального ремонтів, реконструкції і модернізації.

Крім робіт з підготовки станційного обладнання, будівель та споруд, вирішувались організаційно-технічні завдання, пов’язані із споживачами та місцевими системами теплопостачання: уточнення приєднаних навантажень, укладання договорів, складання актів та паспортів готовності, контроль за підготовкою місцевих систем теплопостачання – гідравлічні випробування, промивки тощо.

Щодо надання послуг з централізованого опалення і гарячого водопостачання, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» забезпечує необхідні параметри теплоносія – температуру та тиск мережевої води  підтримується у відповідності з температурним графіком 150/70ºС.

Успішно забезпечується теплом та гарячою водою близько 300-т тисяч жителів лівого берега, серед них:

  • 1050 житлових будинків;
  • 157 бюджетних установ;
  • більше 120 шкіл та дитячих садочків;
  • лікувальні заклади та інші.

Упродовж опалювального сезону не було зафіксовано жодного випадку довготривалого відключення житлових будинків від системи теплопостачання.

Енергопостачання споживачів в опалювальний період 2018/2019 р.р. здійснюється надійно та безперебійно, завдяки якісної та ефективної роботи працівників підприємства