ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» розпочато подачу теплоносія до дитячих садків, шкіл та лікарень!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» розпочато подачу теплоносія до дитячих садків, шкіл та лікарень!

Враховуючи суттєве зниження температурних показників, на цьому тижні розпочато подачу теплоносія до дитячих садків, шкіл та лікувальних закладів Дніпровського та Дарницького районів, зони теплопостачання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

Станом на 8 жовтня вже підключено 51 об’єкт соціальної сфери серед яких: 24 дитячі садочки, 16 шкіл, 9 лікарень та 2 дитячі спортивні школи.

Підключення опалення до цих об’єктів здійснюється відповідно до заявок від керівників закладів до теплогенеруючої компанії.

Попередньо всі будівлі закладів соціальної сфери було підготовлено до початку опалювального сезону та отримано Акти готовності.

ТОВ «Євро-Реконструкція» забезпечує теплом та гарячою водою 72 дитячі садки, 46 шкіл та 20 лікувальних закладів у Дніпровському та Дарницькому районах міста!

Нагадаємо, згідно з нормативами, підключення теплопостачання варто розпочинати із урахуванням температури повітря, яка має опуститися до позначки +8 градусів за Цельсієм і нижче, і триматися на такому рівні щонайменше протягом трьох днів.