ТОВ «Євро-Реконструкція» забезпечило теплом усі житлові будинки споживачів

ТОВ «Євро-Реконструкція» забезпечило теплом усі будинки споживачів. Опалення увімкнули для 890 житлових будинків комунальної власності, Дніпровського та Дарницького районів, зони теплопостачання підприємства, що становить 100% підключення.

Також до тепла підключено майже всі будинки, що перебувають в управлінні ОСББ та ЖБК, а саме 102 будинки із 103.

З опаленням і 81 відомчий будинок, що становить 56,3%. Ці будинки підключаються за індивідуальними заявками органів правлінь. Без відповідних звернень будинки підключити до тепла не можуть. Управителі будинків мають або подати відповідну заявку, або поінформувати мешканців будинку про дату старту опалення.

Також, відповідно до отриманих заявок, подачу теплоносія забезпечено до більшості соціально важливих об’єктів життєдіяльності міста. Зокрема, вже з опаленням 46 шкіл, 37 дитячих садків та 18 лікувальних закладів Дніпровського та Дарницького районів. Підключення опалення до цих об’єктів здійснюється відповідно до заявок від керівників закладів до теплогенеруючої компанії.

Звертаємося до споживачів, у разі наявних відхилень параметрів якості наданих послуг від  нормативних, в окремих квартирах багатоквартирного будинку, просимо співвласників квартир невідкладно звертатись до управителів багатоквартирного будинку (Керуюча компанія, ОСББ, ЖБК ін.) для усунення порушень в роботі внутрішньобудинкових систем теплопостачання.