ТОВ “Євро – Реконструкція” забезпечило теплом усіх своїх споживачів

ТОВ “Євро – Реконструкція” забезпечило теплом усіх своїх споживачів

Всі бюджетні організації і житлові будинки Дарницького та Дніпровського районів, які перебувають у зоні обслуговування ТОВ «Євро-Реконструкція», у повному обсязі забезпечені теплом.

Ще з 10 жовтня тепло почали подавати до закладів соціальної сфери, а це більше 120-ти шкіл, дитячих садочків та лікувальних закладів.

Дарницька ТЕЦ – 4 ТОВ «Євро-Реконструція» здійснює виробництво та постачання теплової енергії та надає послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води до більше 300 тисяч споживачів, мешканців Дніпровського та Дарницького районів міста Києва, а саме масиви: Харківський, Соцмісто, Лівобережний, ДВРЗ.

В рамках підготовки до опалювального сезону було успішно підготовлено виробничий комплекс підприємства. Виконано планові ремонти водогрійних, енергетичних та парових котлів. Проведено капітальний ремонт котлоагрегатів та турбоагрегатів.

Разом з основним обладнанням було виконано ремонт допоміжного обладнання котлів та турбін – димососів, дуттьових вентиляторів, газоочисних установок, виконується ремонт засобів вимірювання, автоматики та захисту.

Успішно проведено всі етапи гідравлічних випробувань теплових мереж – станційних та зовнішніх, зони теплопостачання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» із усуненням виявлених зауважень на станційних мережах. З наступним їх ремонтом та, за необхідності, заміною трубопроводів на зовнішніх.

На складах станції накопичено достатньо вугілля для проходження опалювального сезону. Закуплено антрацитове вугілля марки АШ з Південно-Африканської республіки. Наразі чергова партія вугілля для ТОВ «Євро-Реконструкція» завантажується на борт судна в порту ПАР. Це вугілля характеризується як високоякісне – низька зольність, висока калорійність, що гарантує якісне та безперебійне проходження осінньо-зимових максимумів, навантажень та опалювального сезону.

Не зважаючи на чималу заборгованість перед підприємством, ТОВ «Євро-Реконструкція» впевнено увійшло до нового опалювального сезону. На сьогодні ТЕЦ повністю забезпечила подачу теплоносія в систему. Увесь цілісний майновий комплекс із теплопостачання, який обслуговує ТОВ «Євро – Реконструкція» забезпечений теплом.