ТОВ «Євро-Реконструкція» занепокоєно неправдивими заявами КП «Київтеплоенерго»

ТОВ «Євро-Реконструкція» занепокоєно неправдивими заявами КП «Київтеплоенерго»

ТОВ «Євро-Реконструкція» занепокоєно неправдивими заявами КП «Київтеплоенерго», які можуть свідчити про небажання виконувати його власні зобовʼязання та спробу тиснути на суд при ухваленні рішення.

Так, 08.05.2023 КП «Київтеплоенерго» у своєму відкритому зверненні звинуватило ТОВ «Євро-Реконструкція»  у несплаті боргів за послуги з транспортування теплової енергії. При цьому КП «Київтеплоенерго» «забуває» повідомити, що рішення судів прийняті на користь Товариства.

Так що у питанні взаємовідносин між підприємствами вже неодноразово були постановленні рішення в господарських спорах. Незважаючи на те, що ТОВ «Євро-Реконструкція» погоджувалося з рішеннями суду КП «Київтеплоенерго» знову і знову оскаржує їх у всіх можливих інстанціях, через що у цьому питанні досі не поставлено крапку.

ТОВ «Євро-Реконструкція» вважає неправомірними вимоги щодо суми боргу та відстоює свої права в судовому порядку.

Більше того, КП «Київтеплоенерго» приховує від громади, що вже протягом років відмовляється компенсувати ТОВ «Євро-Реконструкція» – виробнику теплової енергії -вартість втраченої теплової енергії при її транспортуванні. І це в ситуації, коли комунальне підприємство фактично отримує грошові кошти, що є цільовими і мають використовуватися виключно для компенсації виробнику втрат тепла, але не перераховує ці кошти ТОВ «Євро-Реконструкція».

Незважаючи на постійні ворожі обстріли та значні руйнування енергетичної інфраструктури, ТОВ «Євро-Реконструкція» забезпечило опалювальний сезон в столиці та підтримала енергетичну безпеку держави не зупиняючись ані на хвилину.

Разом з тим, ми неодноразово звертались із пропозицію врегулювати спірні питання з урахуванням всіх позицій задля забезпечення киян необхідними комунальними послугами.