ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” завершує підготовку енергетичного обладнання до нового опалювального сезону

ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” завершує підготовку енергетичного обладнання до нового опалювального сезону

У період підготовки до опалювального сезону 2020/2021 рр. спеціалістами ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» було виконано аналіз технічного стану устаткування станції, визначено необхідні обсяги робіт та технічного обслуговування.

Комплексом заходів було заплановано проведення планових поточних, середніх та капітальних ремонтів котлоагрегатів, турбоагрегатів, станційної теплофікаційної установки (водогрійні котли, бойлерні, насосне обладнання) та енергетичного обладнання, проведення налагоджувальних робіт на основному та допоміжному обладнанні станції, підготовка будівель та споруд до роботи в умовах низьких температур зовнішнього повітря.

З метою забезпечення своєчасного початку опалювального сезону та безперебійної роботи обладнання, на підприємстві виконано капітальний ремонт енергетичного котлоагрегату ст.№8, із заміною пакетів змійовиків конвективного пароперегрівача та здійснено ремонт пилесистем. Повністю відремонтовано енергетичні котлоагрегати ст. №10, №6 та №5. Також, завершуються ремонтні роботи на котлоагрегатах ст.№ 7 та ст.№ 9.

Виконано капітальний ремонт турбоагрегату ст. №6. Під час виконання робіт було здійснено ремонт ротора низького тиску з заміною робочих лопаток 25, 26, 27 ступені та диску 25 ступені. Проведений ремонт дозволить привести технічні характеристики турбіни до нормативних. Підвищиться економічність та ефективність її роботи. Також виконано реконструкцію тиристорного збудження на генераторі турбіни №6. Замість старого машинного було встановлено нове, технічно досконале.

Для відновлення нормативних показників та збільшення коефіцієнту корисної дії виконано ремонти на водогрійних котлоагрегатах.
Проведено ремонт устаткування електричного та хімічного цеху теплоелектроцентралі.

Капітальні та поточні ремонти обладнання теплового господарства проводяться відповідно до запланованих термінів.

Також, ведуться роботи з будівництва електрофільтру на котлоагрегаті ст. №7. Завершується монтаж внутрішнього механічного обладнання, що передбачає встановлення осаджувальних та коронуючих електродів.

Завдяки проведеній ремонтній кампанії продовжиться термін служби основного енергетичного обладнання, підвищиться надійність, ефективність та екологічність його роботи.

Разом з тим, проведені гідравлічні випробування тепломереж зони теплопостачання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» та внутрішньостанційних тепломереж з усуненням виявлених зауважень.
Силами оператора зовнішних мереж проведено роботу з усунення виявлених гідравлічних та експлуатаційних пошкоджень, їх було понад 600.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» гарантує своєчасний старт та безперебійне проходження опалювального сезону 2020/2021 років.

______________________________________________________________________________________________________

Наше підприємство забезпечує теплом та гарячою водою близько 300 тисяч споживачів Дніпровського та Дарницького районів: 1470 житлових будинків, більше 120 шкіл та садочків, 157 бюджетних установ та закладів, районні поліклініки та лікарні.