ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” звертає увагу споживачів, які мають заборгованість за спожиті послуги, терміново її сплатити!

ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” звертає увагу споживачів, які мають заборгованість за спожиті послуги, терміново її сплатити!

Шановні  споживачі послуг централізованого опалення та постачання гарячої води!

Повідомляємо Вас, що протягом опалювального періоду 2018-2019рр. ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» – Виконавець послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води забезпечило надійне теплопостачання  багатоповерхових житлових будинків, бюджетних установ та юридичних споживачів Дарницького та Дніпровського районів міста Києва.  

При цьому порушення окремими споживачами  вимог чинного законодавства України (Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, Правил користування тепловою енергією) та  умов договорів про  надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, договорів про постачання теплової енергії у гарячій воді, створює реальні загрози для Виконавця послуг при проведенні ремонтних робіт і технічного обслуговування теплофікаційного обладнання та закупівлі палива для своєчасного початку та надійного проходження наступного опалювального періоду.  

Юридичним відділом ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» сформовані реєстри боржників для відкриття судових та виконавчих проваджень про примусове стягнення заборгованості, шляхом накладення арешту на рухоме та нерухоме майно боржників та внесення боржників до Єдиного реєстру боржників.

Враховуючи вищевикладене, попереджаємо споживачів, які мають борги за надані послуги, про необхідність термінової оплати існуючої заборгованості, що є запорукою збереження їх власного майна.   

               

                         З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»