У НОВИЙ РІК – БЕЗ БОРГІВ!

Доброю традицією входження в новий рік є погашення боргів у році, що минає. То ж, додайте до переліку справ, які потрібно встигнути зробити до Нового року, пункт «розрахуватися за тепло та комфорт у моїй оселі». Тоді 2023-й ви розпочнете без боргів та зайвих клопотів, а разом з ними залишите усі неприємності у році, що минає.

Більше того – таким чином ви зможете задобрити Чорного Водяного Кролика на переможний, щасливий та добрий рік для вас та України!

В свою чергу, ми дякуємо всім споживачам, які своєчасно сплачують рахунки за тепло та гарячу воду та нагадуємо, що оплатити за спожиті послуги ви можете у будь-якому поштовому чи банківському відділенні або ж скористатися онлайн-сервісами, які дозволяють погасити заборгованість та сплатити поточні нарахування всього за декілька хвилин не покидаючи свою домівку або ж з будь-якої країни світу:

  • за допомогою Особистого кабінету ТОВ «Євро-Реконструкція»: https://md.tec4.kiev.ua/login або за допомогою QR-коду на рахунку-повідомленні;
  • скориставшись зручними онлайн платіжними сервісами та інтернет банкінгами: Portmone, Easypay; Приват24, Payhub, Sensebank, Oschadbank, Monobank та ін;
  • через розрахунковий центр ГЕРЦ: https://www.gerc.ua/ua/infocenter/ .

Ми розраховуємо на розуміння та сумлінність наших споживачів!

Дякуємо, що ви з нами!
Все буде Україна!