У жовтні споживачі отримають рахунки за спожиті послуги з рекомендованим платежем

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

У жовтні 2022 року споживачі ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» отримають рахунки на оплату спожитих послуг, які міститимуть нарахування рекомендованого платежу за послугу з постачання теплової енергії.

Рекомендований платіж є авансовим платежем, запропонованим споживачу виконацем послуг для зменшення фінансового навантаження на оплату наданих комунальних послуг споживачем протягом наступного опалювального періоду та забезпечення можливості закупівлі виконавцем послуг необхідних обсягів палива для виробництва теплової енергії, з метою своєчасного початку та надійного проходження найскладнішого опалювального періоду 2022-2023 років.

Даний платіж не є обов’язковим, при цьому сплачені споживачами кошти будуть зараховані виконавцем послуг на особові рахунки споживачів, як попередня оплата за послуги. Використання виконавцем послуг сплачених споживачами коштів, які нараховані рекомендованим платежем, буде здійснюватись при розрахунках за фактично надані споживачам послуги в наступних звітних періодах опалювального сезону.

При цьому наголошуємо, що оплата споживачами рекомендованих платежів забезпечить:

  • значне зниження фінансового навантаження на сім’ї споживачів в подальшому протягом опалювального періоду;
  • запобігання утворення заборгованості за надані послуги в наступних звітних періодах;
  • можливість своєчасного початку та надійного проходження опалювального періоду 2022 – 2023 років.

Висловлюємо окрему подяку споживачам, які здійснюють своєчасну оплату наданих послуг та не допускають утворення заборгованості.

Кожен здійснений Вами платіж за спожиті послуги – це Ваш особистий внесок у забезпечення енергетичної стабільності нашої держави та крок до Перемоги.

З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»