Уряд послаблює умови, але від сплати комунальних послуг не звільняє. Що буде, якщо не платити за комуналку?

Шановні споживачі!

Попри війcькові дії, що тривають в країні, комунальні служби столиці продовжують працювати 24/7 та забезпечувати постачання послуг до осель киян.

Окрім професіоналів своєї справи, які щоденно, за будь-яких умов, виходять на роботу, наше підприємство потребує ресурсів для придбання палива, проведення аварійних робіт, виплати заробітної плати працівникам.

На жаль, через нестачу коштів, вимушений переїзд в іншу місцевість або за наявності інших поважних причин, частина населення не має змоги оплатити комунальні послуги. Тому, сьогодні кожна оплата за спожиті послуги є великою допомогою та значною підтримкою для нашого підприємства.

Ми дякуємо кожному, хто в цих надскладних умовах знаходить фінансові і технічні можливості та здійснює оплату за тепло та гарячу воду!

Водночас інформуємо, що на час воєнного стану уряд зробив для українців деякі послаблення. Держава не нараховуватиме штрафи та пеню за несплату рахунків, а також не вимикатиме послуг та не забиратиме субсидії. Разом з тим, від сплати комуналки українців фактично не звільняють, лише послаблюють умови.

Як повідомляє інформаційний сайт Сьогодні, за інформацією міністра соціальної політики України Марини Лазебної, карати споживача за борги перед житлово-комунальними службами і одразу ж після війни ніхто не буде.

Проте, якщо є можливість оплати, то краще зробити це, оскільки служби ЖКГ зараз працюють на межі можливостей. У деяких регіонах комунальники змушені виходити на роботу навіть під обстрілами окупантів, щоб забезпечити громадянам постачання води, електрики та тепло в домівках.

Більше про те, що буде, якщо не платити за комунальні послуги під час війни, читайте детально за посиланням:

https://economics.segodnya.ua/ua/economics/gkh/zaberut-subsidiyu-chto-budet-esli-ne-platit-za-kommunalku-vo-vremya-voyny-1611136.html