Уряд затвердив нові Правила надання послуги з постачання гарячої води та типові договори про надання послуги з постачання гарячої води!

Уряд затвердив нові Правила надання послуги з постачання гарячої води та типові договори про надання послуги з постачання гарячої води!

Уряд затвердив нові Правила надання послуги з постачання гарячої води та типові договори про надання послуги з постачання гарячої води.

Про це інформує Міністерство розвитку громад та територій України, посилаючись на повідомлення Міністра розвитку громад та територій України Альона Бабак під час брифінгу за результатами засідання Уряду.

«Ми переходимо до системи різних видів договорів, коли кожен споживач,  може самостійно обрати, який тип договору про надання послуги з постачання гарячої води йому підписати з виконавцем послуги. І вже відповідно до обраного типу договору, буде чітко мати алгоритм дій: як і до кого треба звертатись у разі ненадання послуги, надання її не в повному обсязі, або невідповідної якості або він захоче переконатись в правильності показів його лічильника чи уточнити, як розподіляється обсяг спожитої послуги між споживачами всього будинку», — зазначила Альона Бабак.

Нові  Правила надання послуги з постачання гарячої води та типові договори про надання послуги з постачання гарячої води надають можливість споживачам різних категорій (індивідуальному або колективному) самостійно обирати модель організації договірних відносин та укладати відповідні договори (індивідуальний договір та колективний договір про надання послуги).

Варто зазначити, що у межах одного багатоквартирного будинку дозволяється обрання різних моделей організації договірних відносин за різними видами комунальних послуг.

Також Правилами встановлено порядок взаємовідносин виконавців та споживачів, яким надаються зазначені послуги, зокрема, встановлено механізм надання комунальної послуги з постачання гарячої води споживачам (індивідуальним, колективним), визначено вимоги до якості послуги, одиниці виміру обсягу спожитої споживачем гарячої води.