Увага! Гідравлічні випробування подовжено!

Увага! Гідравлічні випробування подовжено!

Шановні споживачі!

Нагадаємо, що 12 квітня 2023 року оператором зовнішніх інженерних мереж КП «Київтеплоенерго» було розпочато гідравлічні випробування теплових мереж у Дарницькому та Дніпровському районах міста по зоні надання послуг ТОВ “Євро-Реконструкція”.

У зв’язку з виявленням численних пошкоджень на магістральних трубопроводах теплових мережах термін проведення гідравлічних випробувань по зоні надання послуг ТОВ “Євро-Реконструкція” продовжено до 08.05.2023 року (включно).

Наразі при виконанні гідравлічних випробувань на щільність та міцність по зоні надання послуг ТОВ «Євро-Реконструкція» виявлено 55 та усунено 27 пошкоджень, у тому числі 8 пошкоджень на трубопроводах умовним діаметром більше ніж 500 мм. Терміни виконання робіт з їх усунення скорочено через впроваджену у місті Києві комендантську годину, що пов’язано з воєнним станом в Україні, зменшенням кількості технічного персоналу оператора теплових мереж внаслідок мобілізації та залучення до лав ЗСУ і територіальної самооборони України

Просимо з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань. Такі заходи необхідні для забезпечення надійного та безперебійного теплопостачання протягом наступного опалювального сезону.

При виявленні пошкоджень теплових мереж (появи води на поверхні землі, виникнення провалів або зсувів ґрунту, тощо) просимо негайно повідомляти чергового диспетчера КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» за телефонами:

  • міські номери: (044) 287-84-04, 287-84-05, 289-21-54
  • мобільний номер: (067) 654-70-72

Телефони центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ Київської міської державної адміністрації:

  • 1557(зі стаціонарного телефону);
  • (044) 500-15-17 (з мобільного телефону).