Увага! Проведення гідравлічних випробувань у червні!

Увага! Проведення гідравлічних випробувань у червні!

Шановні споживачі теплової енергії та послуг централізованого опалення та постачання гарячої води!

       Повідомляємо Вас, що в період з 17 червня по 01 липня 2019р., відповідно до затвердженої  програми,  виконавцем послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» та оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» будуть проводитись гідравлічні випробування теплових мереж на міцність та щільність.

     Виконання даних заходів, яке передбачене вимогами Правил технічної експлуатації теплових установок та мереж, забезпечить надійне та безаварійне теплопостачання споживачів протягом наступного опалювального періоду.

     На період проведення гідравлічних випробувань гаряче водопостачання буде припинене для частини споживачів Дарницького та Дніпровського районів міста Києва.

      Звертаємося до  споживачів, підключених до теплових мереж, що підлягають випробуванням, надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання. При виявленні пошкоджень тепломереж негайно повідомляти  чергового диспетчера КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» за телефонами: 287-84-04, 287-84-05,  067-652-33-39, 067-654-70-72.

          Просимо Вас із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, викликаних проведенням  гідравлічних випробувань, які традиційно проходять щороку у міжопалювальний період, для забезпечення надійного теплопостачання та комфортних умов у оселях  жителів міста протягом наступного опалювального періоду.

                З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»