Увага! Відновлення гарячого водопостачання – ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»

Увага! Відновлення гарячого водопостачання – ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»

Шановні споживачі!

Інформуємо Вас, що з 09 травня 2023 року виконавець послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» сумісно з оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» розпочинає поступове відновлення надання послуги з постачання гарячої води до Ваших будинків.

Підключення водопідігрівачів та систем гарячого водопостачання будинків буде здійснюватися поетапно за участю представників виконавця послуг, оператора зовнішніх інженерних мереж та балансоутримувачів (управителів) будинків.

Приносимо вибачення за вимушену перерву в наданні послуг з постачання гарячої води, що була викликана проведенням у місті гідравлічних випробувань. Такі заходи необхідні для забезпечення надійного та безперебійного теплопостачання протягом наступного опалювального періоду 2023-2024 років.

Як повідомлялося раніше, 12 квітня 2023 року оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» було розпочато гідравлічні випробування теплових мереж у Дарницькому та Дніпровському районах міста по зоні надання послуг ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”. При виконанні гідравлічних випробувань на щільність та міцність оператором мереж було виявлено понад 60 пошкоджень.