Увага! Відновлення гарячого водопостачання – ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Інформуємо Вас, що з 26 серпня 2022 року виконавець послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» сумісно з оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» забезпечить відновлення надання послуги з постачання гарячої води до Ваших будинків.

Підключення водопідігрівачів та систем гарячого водопостачання будинків буде здійснюватися поетапно за участю представників виконавця послуг, оператора зовнішніх інженерних мереж та балансоутримувачів (управителів) будинків.

Приносимо вибачення за вимушені перерви в наданні послуг з постачання гарячої води, які сталися внаслідок повномасштабного вторгнення військ російської федерації до нашої держави, що призвело до різкого загострення енергетичної кризи в Україні та необхідності ретельної підготовки до одного з найскладніших опалювальних періодів 2022-2023 років.

Звертаємося до Вас з проханням здійснювати своєчасну та повну оплату за надані послуги, тим самим забезпечуючи свій особистий внесок у загальну Перемогу та стабілізацію енергетичної ситуації в нашій державі. 

З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»