В День енергетика на ТОВ “Євро-Реконструкція” нагородили кращих працівників!

В День енергетика на ТОВ “Євро-Реконструкція” нагородили кращих працівників!

З нагоди професійного свята – Дня енергетика генеральний директор ТОВ «Євро-Реконструкція» В’ячеслав Селіванов урочисто привітав колег зі святом, побажав міцного здоров’я, родинного щастя та успіхів у професійній діяльності. Подякував колективу за високі результати роботи і добросовісну працю, професіоналізм та самовідданість. Далі відзначив кращих співробітників Почесними грамотами та Грамотами ТОВ «Євро-Реконструкція»!

«За трудовий внесок у виконанні завдань по безперебійному забезпечення споживачів електричною та тепловою енергією та з нагоди святкування професійного свята Дня енергетика»

Долучилася до привітань Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація. Керівництво передало енергетикам слова подяки за тепло та світло в домівках киян та щирі побажання з нагоди професійного свята. Також від Дніпровської РДА енергетиків ТОВ «Євро-Реконструкція» нагородили Подяками.

«За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток енергетичної галузі Дніпровського району міста Києва та з нагоди Дня енергетика»

Співробітників підприємства привітав голова первинної профспілкової організації Андрій Пузій.
Промовивши до колективу щирі вітання, слова подяки та шани вручив чергові нагороди енергетикам ТЕЦ.

Зранку до пізнього вечора, в коридорах, на вулиці, у телефонних слухавках, лунали сердечні вітання з нагоди професійного свята, від колег, партнерів, друзів та знайомих! Також привітання щохвилини надходили на електронну адресу підприємства!

Колектив ТОВ «Євро-Реконструкція» щиро дякує кожному за теплі слова та сердечні вітання!

Ми працюємо задля комфортного життя наших спожиачів. Нехай у Ваших домівках завжди буде світо та тепло!

Ще раз зі святом нас, дорогі енергетики!