Ваша оплата життєво необхідна для безперебійного надання послуг!

Дорогі кияни, шановні наші споживачі!

Дякуємо вам за слова підтримки і вдячності!

Це цінно й дуже важливо для усіх, хто 24/7 продовжує працювати, щоб домівки столиці залишалися з теплом та електроенергією.

Дякуємо вам за свідомість і розуміння!

Наші споживачі найвідповідальніші, скриньки для прийому показань лічильників, які розміщені на вході Центру обслуговування споживачів, повністю заповнені папірцями з показниками.

Сьогодні багато працівників Дарницької ТЕЦ ТОВ «Євро-Реконструкція» захищають Україну в лавах збройних сил та підрозділах територіальної оборони. Проте, попри нестачу працівників, показання та звернення опрацьовуються, а станція продовжує працювати, забезпечуючи домівки споживачів життєво необхідними послугами, навіть попри серйозні ризики.

Ми звертаємося до вас, шановні споживачі, з проханням! Хто сьогодні має фінансову та технічну можливість оплатити надані послуги, зробити це. Кожен ваш платіж сьогодні – це надзвичайно важливий внесок у безперебійну роботу нашого підприємства.

Дізнатись інформацію щодо нарахувань можна у особистому кабінеті споживача на сайті ТОВ «Євро-Реконструкція» https://md.tec4.kiev.ua/login.

Для вас ми будемо намагатись надрукувати квитанції та вчасно їх розіслати, але просимо по можливості оплачувати послуги дистанційно через електронні сервіси:

  • особистий кабінет ТОВ «Євро-Реконструкція»: https://md.tec4.kiev.ua/login (!перевага оплати через «Особистий кабінет» – всі необхідні дані для оплати заповнюються автоматично);
  • платіжні сервіси:

рortmone                  еasypay

  • зручні інтернет-банкінги:

приват24                  рayhub                 мy Alfa-Bank 

Також онлайн-платежі можна здійснити на сайтах банківських установ та через мобільні додатки банків.

Ваша оплата сьогодні – надзвичайно важлива!

На жаль, наші працівники не мали фізичної можливості в останні дні лютого провести зняття показань будинкових лічильників. Відтак, нарахування за опалення та гарячу воду багатьом будинкам здійснені за їх середнім споживання в січні з врахуванням коефіцієнту, що враховує зміну середньомісячної температури зовнішнього повітря. Як тільки з‘явиться можливість провести зняття показань, працівниками ТОВ «Євро-Реконструкція» буде знято відомості з лічильників та проведено відповідні коригування та перерахунок.

Бережіть себе!

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам!

Слава Україні!